Šatník väčšiny žien býva rôznorodý a plný oblečenia na každú príležitosť. Každé ráno pred ním stojíme a vyberáme si vhodné oblečenie v závislosti od toho, kam sa chystáme. Môže to byť náročné v rannom zhone rýchlo si vybrať. Preto je fajn, keď si z času na čas svoju skriňu upraceme a oblečenie pretriedime. Kúskov, ktoré nenosíme by sme sa mali zbaviť. Zbytočne nám zaberajú miesto a spôsobujú chaos. Taktiež by sme mali vyhodiť oblečenie, ktoré odkladám na neskôr, že sa doňho niekedy snáď zmestíme. Ak nám už dlho nepasuje, nemalo by nám byť ľúto zbaviť sa ho. Medzi základné kúsky, ktoré by v skrini mali zostať sú džínsy, nohavice do práce, obľúbené sukne, tričká, blúzky, dámske spoločenské šaty, ale tiež svetre a pulóvre.

design

Sezónne oblečenie

Keď sme si už v šatníku upratali, je vhodné oblečenie si roztriediť, aby bolo jednoduchšie z neho vyberať. Každý má svoj spôsob. Niekomu vyhovuje mať oblečenie uložené v kôpkach samostatne, teda džínsy na jednej kôpke, tričká na druhej, svetre na ďalšej. Iný si oblečenie skombinuje podľa toho ako sa k sebe hodí a outfit má pripravený. Ak máte dostatočný priestor, je fajn, keď môžete sezónne oblečenie odložiť na povalu, alebo do pivnice. Takto to budete mať uložené ešte prehľadnejšie. V prípade, že nie, uložte si sezónne oblečenie, ktoré práve nebudete potrebovať na najvyššie police v skrini. Sukne, dámske spoločenské šaty, saká a blejzre patria na vešiak. Takto sa nepokrčia a budú pripravené na použitie.

Oblečenie na mimoriadne udalosti


Okrem základných kúskov, ktoré si obliekame na všedné dni, by v našom šatníku nemalo chýbať oblečenie na mimoriadne udalosti. Počas roka sa vždy nájde príležitosť, kedy potrebujeme niečo slávnostné. Na udalosti, akými sú svadby, promócie, plesy, spoločenské večierky, či rodinné oslavy najlepšie využijeme dámske spoločenské šaty. Vhodným výberom šiat dokážete zakryť prípadné nedostatky a vyzdvihnúť Vaše prednosti. Šaty pôsobia veľmi žensky a hodia sa na každý typ postavy.

moda

Na stránke www.glashgirl.sk nájdete šaty v rôznych prevedeniach. Podľa svojho individuálneho vkusu si tu môžete vybrať elegantné dámske spoločenské šaty v modernom, alebo romantickom štýle. Či sa rozhodnete pre čipkované, trblietavé, priliehavé alebo voľnejšie, rozhodne tu nájdete šaty, v ktorých sa budete skvele cítiť a v spoločnosti zažiarite.