Plastové poštové obálky

 

Moderná doba zmenila aj poštové služby, keďže platby sa dnes dajú vykonávať aj prostredníctvom mobilov, fyzická prítomnosť na pošte nie je preto potrebná, niektoré úkony dokážeme vykonať aj z domu. Väčšinou však naše kroky smerujú na poštu ak potrebujeme poslať listy alebo balíky.

Špagát a noviny už nie sú žiadané

Dnes už aj na tom, ako svoju zásielku pošlete, záleží. Dané sú totiž určité pravidlá a predpisy, do ktorej kategórie sa vaša zásielka svojim typom zaradí, a tak ich musíme pri jej odosielaní dodržiavať. Inak sa môže stať, že sa k adresátovi neodstane. Preto, ak máte záujem na tom, aby všetko prebehlo hladko a spokojné boli obidve strany, mali by ste dbať na to, aby ste ju zabalili vhodne, s ohľadom na jej druh. Rôzne zvyšky papiera, ktoré použijete ako obal, dnes už neletia, modernizácia a pokrok dorazil aj sem.

envelope-3172770_960_720

 

…aby dorazil nepoškodený a včas

Vhodnejšou alternatívou sú plastové poštové obálky. Je to vynikajúci výber pre každý typ zásielky, prevažne však pre tie väčších rozmerov. Zabalíte do nich najrôznejší druh tovaru, no textil asi patrí k tým, ktoré sú do nich balené najčastejšie. Materiál obálok, ako už naznačuje samotný názov, je plast. Z vnútornej strany je čiernej farby, a tak si odosielateľ môže byť istý, že nikto iný obsah zásielky neuvidí. Spôsob balenia je takisto veľmi rýchly a jednoduchý, takže ušetríte čas aj obalový materiál pri zdĺhavom hľadaní vhodnej škatule či iného spôsobu prepravy vášho tovaru. V tom sú plastové obálky nenahraditeľné a sú výbornou voľbou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

post-403145_960_720

 

Viac kusov je výhodnejšie

Rozmermi menšie kusy odevov sa dajú vložiť do obálok s formátom A4, čo ocenia prevažne predajcovia oblečenia. Rozdielne sú aj hrúbky ich stien. Na výber máte z hodnôt 50,60,70 a 90 mikrometrov, dokonca v ponuke sú aj s uchom alebo bez v baleniach po desať, päťdesiat alebo sto kusov, je to len vaša voľba. Vo všeobecnosti však platí, že ak ich budete potrebovať častejšie, balenie s väčším počtom kusov je cenovo výhodnejšie, takže ak sa rozhodnete pre 100-kusov, ušetríte.