Možno by ste sa nikdy nevedeli pozrieť na to, čo naozaj vidíte a čo je pre vás to najlepšie. Ale nech sa deje čokoľvek, môžete byť človek, s ktorým sa dá rátať a ktorý vie všetko naozaj najlepšie. Niekedy neviete, ako sa môžete s vecami vyrovnať a možno neviete ani to, čo je dobré pre vaše telo, ale možno potrebujete v prvom rade všetky veci vidieť tak, ako by bolo dobré ich vidieť a vtedy sa môžete postaviť sami za seba, za to, čo vás baví a aj za to, čo je pre vás skutočne najviac dôležité. Asi by ste sa mali jednoducho postaviť sami za seba, za veci, ktoré sú pre vás dôležité, za všetko, čo vás naozaj baví a čo vás posúva a verte tomu, že sa môžete dostať aj tam, kde by sa vám ani len nesnívalo. Nečakali by ste, že stačí ku šťastiu tak málo, ale občas len pár kíl dole urobí s vaším sebavedomím poriadny zázrak. Neveríte? Tak sa pozerajte a bude vám to viac, než len jasné.

hubnutí
 
Nečakali by ste, že to bude práve chudnutie, čo vám dá  naozaj najviac sebavedomia, to je jasné. Ale nech sa deje čokoľvek, všetko je pre vás dobré len do tej miery, ktorú chcete vy sami vidieť, pretože presne takto by to malo všetko byť. Ale nakoniec ste to vy sami, kto sa musí posúvať, to vám musí byť tiež jasné. Ale nebojte sa. Všetko, čo okolo seba vidíte, všetko, čo vás môže niekam posunúť, bude naozaj to, čo je pre vás dokonalé.

silueta
 
Dokonalosť môže byť niečo, čo pre vás predstavuje super veci, ale môže to byť aj niečo, čo pre vás neznamená v podstate vôbec nič. Ale nech sa deje čokoľvek, je to práve Apidex, čo vám môže spôsobiť to najlepšie. Ale keďže niekedy tie veci predsa len nie sú úplne super, mali by ste myslieť na to, ako sa môžete posunúť a ako čo najlepšie vymyslieť všetko okolo vás tak, aby to fungovalo. Keď to nefunguje, už neurobíte vôbec nič. Predsa len je to to, čo vás môže posunúť do tej roviny, ktorá je naozaj dôležitá.

5/5 - (1 vote)