5 najlepších počítačov, notebookov 

 

Vo svete už existuje niekoľko druhov počítačová alebo notebookov a teraz si poviem o piatich najlepších.  

   1.)  TOSHIBA Tecra A50-E – Jeho dizajne je skvelý, a zároveň je veľmi ľahký. Má až 15 palcový dizajn LCD, a dokonca ma dotykovú funkciu a preto sa môže zaraďovať že je priam dokonalý. Jeho takou menšou nedokonalosťou je nízky jas. A výkon batérie ako sa hovorí je doplnková, preto je ho lepšie používať v kancelárii a potom nie je vidieť až taký veľký rozdiel. Parametre : Windows 10 home, 8 GB RAM, multimediálny, rýchlosť procesora 1,6 Ghz, pevný disk –  HDD 5400 ot/min, procesor – Intel. 

    2.) Dell Inspiron  – Prenosný počítač s numerickou klávesnicou. Dizajn pozostáva s kartáčovaného kovu a obrazovka má 15,6 palca a výborný výkon. Parametre: operačný systém – Windows 10 Home, obrazovka – 15,6 palca a je dotyková obrazovka, značka procesora – Intel, veľkosť RAM – 8 GB, procesory – 2, batérie súčasťou balenia a sú to lithiové iónové batérie. 

startup-gc376b505e_640

     3.) Acer Aspire –  je to notebook s numerickou klávesnicou a skladá sa tiež s hmatovej klávesnice a má prémiový dizajn. Parametre: obrazovka – 15,6 palca, operačný systém – Windows 10 Home, počet procesorov – 4, veľkosť RAM – 8 GB,  pevný disk Ssd, rozhranie grafickej karty – Integrovaná. 

     4.) LG gram – tenký a ľahký notebook.  Je veľmi málo hlučný a strašne tenký, čiže bez problémov si ho viete vziať kdekoľvek na cestu.  Má 15,6 palcovú obrazovku, má podsvietenú klávesnicu, veľmi dlhú výdrž batérie.  

startup-ga36ff5a8a_640

     5.) ASUS TUF – je to v podstate herný počítač, čiže určený na lepší prežitok z hier. Má stabilný výkon, má podsvietenú klávesnicu, 15,6 palcová obrazovka, obsahuje duálny ventilátor. Parametre: obrazovka 15,6 palca, operačný systém – Windows 10, úložisko pamäte je až 512 GB,  štyri procesory, rýchlosť procesora –  2,5 GHz , model procesora – Jadro i5, veľkosť RAM – 8 GB, výrobca modelu – Intel, technológia konektivity – Bluetooth, WIFI, HDMI